Hakkımızda

SELPA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ 35 yıldır bünyesinde çalıştırdığı dinamik, deneyimli, bilgili ve tecrübeli Gümrük Müşaviri, Müşavir Yardımcıları, stajyer personelleri ile, güçlü teknolojik yatırımlarını tamamlamış inovasyona açık bir şekilde yenilikleri takip ederek otomasyon alt yapısını güçlendirmiştir.

Ankara Merkezli, Antalya, Bursa, Derince, Dilovası, Gemlik, İzmir, Mersin gibi iş yükü fazla olan il ve ilçelerdeki gümrük idarelerinde şube ve irtibat ofisleri kanalı ile her türlü gümrük işlemlerini yürütmektedir. İşlemlerini yürüttüğümüz firmalarımıza Kara, Deniz, Hava, Demiryolu taşımacılığında avantajlı ve alternatif navlun fiyat seçenekleri ile lojistik desteği de vermektedir.

Gümrükleme ve Dış Ticaret işlemlerinin tüm aşamalarında yerli ve yabancı sanayici, imalatçı, ithalatçı ve ihracatçı işletmelerimize, Kamu ve Özel kuruluşlarımıza, müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmalar dahilinde kendilerine verilen şifre kanalı ile müşterilerimizin cari hesap hareketleri dahil, kendi bilgi, belge, sair dokümanları ile işlemlerinin her safhanın uzaktan, izleme ve erişme imkanı vermektedir.  

Yaptığı, iş ve işlemlerde firmamızdan kaynaklanan, yanlış ve hataların taahhüdü verilerek Gümrük Müşavirliği sektöründe “en iyiyi ulaşma yolunda” sürekli araştırmalar yapan en iyi mevzuat bilgi kanallarını kullanan firmalara finans dahil yeni kurumsal kümülatifte fayda sağlayan çözümler üreten, SELPA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. mevzuatın ön gördüğü, hukuki zorlukların ve formalitelerin tamamını, en kısa süre ve zamanda doğru bir şekilde yerine getiren takım ruhu çerçevesinde ilkeli, prensipli önceden, belirlenen ve mutabakat sağlanan hususlar dahilinde çalışma yürüten, firma ticari gizliliklerini de korumadaki hassasiyeti ile  müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanmıştır.

Firmamız; Gümrük, Dış Ticaret, İthalat, İhracat, Lojistik, Yatırım, Kambiyo ve Sigorta konularında İşletme, Kurum ve Kuruluşlarımıza “Kurumsal Çözüm” ortağı olarak faaliyet vermektedir.

Firmamız; meslek ilke ve prensiplerine uygun davranan, yasal mevzuatın öngördüğü iştigal sahası ile ilgili her türlü işlemi Gümrük ve Ticaret Bakanlığımızın verdiği yetki belgelerine sahip kişilerin ortaklığının bulunduğu sektöründe markalaşmasını tamamlayan kuruluşlardan bir tanesidir.     

Doğru, güvenilir ve hızlı hizmette buluşmak dileğiyle saygılarımızı sunarız.

TÜM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ HİZMETLERİ VE DANIŞMANLIĞINDA
DOĞRU ADRES
SELPA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.